"BOŽÍ" TÁBORY

Jsme parta mladých lidí z okolí svatého Antonínka, které tábory baví a naplňují. Baví nás na nich být a baví nás je pořádat. A proto se každé léto, už od roku 2013, spojíme a uspořádáme skvělý tábor. Jaké tábory už jsme zažili se můžete podívat v záložce MINULÉ TÁBORY

Každý náš tábor je v něčem nový a jedinečný, vždy zážitkový, maximálně naplněný programem a přitom se spoustou času pro povídání a přátelství. Milé a přívětivé, akční a nečekané, neopakovatelné a přitom tradiční stanové tábory. Věříme, že děláme opravdu skvělé, prostě „BOŽÍ“ TÁBORY.

STARŠÍ TÁBOR

věk účastníků: 12 – 17 let

termín: 18. 7. – 25. 7. 2024


Čím je skvělý? Nabušený program plný zážitků, překvapení, propracované strategické i psychologické hry. Dost volného času na to, abyste mohli posedět a pokecat. Do jisté míry možnost ovlivnit program. Je prostor na splnění přání a bláznivých nápadů samotných účastníků např. prank na vedouci :D

MLADŠÍ TÁBOR

věk účastníků: 7 – 12 let

termín: 26. 7. – 2. 8. 2024

Čím je skvělý? Hravý, akční, zábavný, tajemný, fantazijní, pohádkový. Hlavní je zábava, hry a kamarádství. Můžeš si vybrat, čeho se zúčastníš – raději sportovní hry, nebo tvoření nebo objevitelská výprava do lesa? Na táboře je dostatek vedoucích, aby se mohli dětem opravdu osobně věnovat. Umíme si poradit i se steskem po mamince a tatínkovi – před spaním hrajeme srandovní večerníčky nebo čteme pohádky.

Počet míst je omezen – přihlašujte se brzy! Přihláška je platná až po zaplacení.
Po odeslání přihlášky na vámi zadaný e-mail přijde potvrzení a pokyny k platbě.
Účastnický poplatek za tábor je 3300 korun (pro nečleny Sarkander z.s. 4000 Kč) Sourozenecká sleva 300 Kč na každého ze sourozenců. Lze uplatnit i pokud jede jeden ze sourozenců na starší tábor a druhý na mladší. 

Informace o Sarkander z. s.

Naše tábory jsou pořádány pod záštitou spolku Sarkander z.s, který má v současné době asi 3.200 členů. Sarkander patří mezi neziskové organizace pracující s dětmi a mládeží, kterým stát přispívá v dotačních programech. Jedná se cca o 800 Kč (údaj z roku 2023) na člena. Spolek nám také vždy zařizuje zdravotní pojištění pro všechny účastníky. Díky tomu, že dostáváme dotace jsme schopni držet nižší cenu tábora. 

Proč patříme pod Sarkandera? 

Abychom mohli oficiálně vést účetnictví, žádat dotace a příspěvky, za tábor pro vás potvrdit příjmové doklady, potvrzení pro pojišťovnu či zaměstnavatele musíme fungovat někde oficiálně. Jsme však malinký spolek na to, abychom tohle všechno zvládli úplně sami a navíc by se to výrazně odrazilo na ceně tábora. Pro vedoucí, kteří na táboře tráví svůj volný čas a vybírají si na to osobní dovolenou, Sarkander zajistí pár dní dovolené navíc, školení a kurzy a pojištění. Tímto způsobem tj. pod Sarkanderem funguje spousta takových regionálních táborů. Proto vás ještě jednou prosíme, abyste velmi zvážili registraci vašich dětí do spolku Sarkander z.s.

Registraci vyřídíme za vás. Roční příspěvek za členství je 50 Kč za dítě. Příspěvek bude hrazen z ceny tábora. Příspěvky odvedeme hromadně za všechny registrované členy. Pokud se rozhodnete pro registraci, týká se vašeho dítěte již letos cena tábora 3300 Kč (z toho 50 korun odvádíme Sarkanderovi, takže na příjmovém dokladu za zaplacení tábora budete mít uvedeno 3250 Kč). Pokud registrovat dítě nechcete, cena tábora je pro Vás 4000 Kč. 


Informace o členství, práva a povinnosti členů spolku najdete detailně v dokumentu STANOVY SPOLKU

https://sarkander.ado.cz/o-nas/stanovy-spolku_sarkander_2016-0101-2020/


Více informací o spolku na https://sarkander.ado.cz